| Shape | Flower |
|---|---|
| Color | Clear |
| Fixings Supplied | No |
| MPN | sn 24407-nik |
| Material | Glass |
| Item Length | 2.5 in |
| Suitable For | Bathroom Door, Glass Door |
| Brand | bino |
| Type | Door Knob |
| Door Handing | Bi-Parting |
| Number in Pack | 2 |
| Knob Diameter | 2.5 in |
| Item Height | 3 in |
| Style | Classic |
| Features | Easy to Install, Interior, Keyless |
| Item Width | 2.5 in |
Check the listing for details. BRAND NEW: BINO Crystal Door Knobs Functional. Color: Clear, Condition: New. Listed at 31.25 USD. BRAND NEW: BINO Crystal Door Knobs Functional. Condition is New. Shipped with USPS Ground Advantage.