| Binding | Tools & Home Improvement |
|---|---|
| Product Group | Home Improvement |
| Shape | Square |
| Part Number | E4400 |
| Color | Black |
| Label | Ebbe |
| Material | Plastic |
| MPN | E4400 |
| Publisher | Ebbe |
| Item Length | 5 in |
| Studio | Ebbe |
| Suitable For | Shower |
| Brand | Ebbe |
| Product Type Name | Square Drain Riser |
| Type | Drain Grate |
| Item Height | 3 in |
| Manufacturer | Ebbe |
| Model | E4400 |
| Scent | 1.5 |
| Item Width | 5 in |
| UPC | 892013002085 |
Check the listing for details. BRAND NEW in PACKAGE Ebbe America E4400 Drain Riser, Black for Shower. Color: Black, Condition: New. Listed at 18.99 USD.