| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | SPACE BAGS |
| Item Height | 18" & 21.5" |
| Item Length | 22.5" & 33.5" |
| Item Width | .25" |
| Type | Space Saver Bags |
| Color | Clear |
| Number of Items in Set | SIX |
| Capacity | LARGE & MEDIUM |
| MPN | BR85362BBE |
| Number in Pack | 6 |
Check the listing for details. BRAND NEW IN SEALED BOX SPACE BAG EVOLUTION 6 BAG VALUE SET 3 LARGE & 3 MEDIUM. Color: Clear, Condition: New, Made in China. Listed at 28.90 USD. TRIPLE YOUR STORAGE SPACE. VACUUM BAGS. THIS IS A FIXED PRICE ITEM . 6 BAG VALUE SET. ORIGINAL SEALED BOX. AIRTIGHT & WATER TIGHT. MY APOLOGIES FOR ANY BLURRY PHOTOS. OLD AGE SUCKS!