| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Silver |
| Compatible Brand | Universal |
| Compatible Model | AT |
| Connectors | AT |
| Form Factor | AT |
| Maximum Power | 300 W |
| Model | AT-300W |
| MPN | AT300 |
| Type | Power Module |
| Voltage Compatibility | 110 V |
Check the listing for details. Controller CK20128412-2 defroster switch CK20128412 2. Color: Silver, Condition: New. Listed at 87.71 USD. We apply comprehensive quality check and testing before dispatching. in the Greater China Area.