| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| MPN | 50867 |
| Compatible Model | N/A |
| Item Width | 4" |
| Item Height | 4.25" |
| Compatible Product | Central Air Conditioner |
| UPC | Does not apply |
| Model | N/A |
| Item Weight | 1lb 8.1oz |
| Compatible Brand | Universal |
| Brand | Control Company |
| Item Diameter | 5/8" In, 7/8" Out 1/4" EXT |
| Type | Expansion Valve |
Check the listing for details. CONTROLS COMPANY EXPANSION VALVE 1/4" FLARE ADJUSTABLE 50867. Condition: New – Open box. Listed at 44.71 USD. Track Page Views With Auctiva's FREE Counter