| Expiration Date | Fruit Snacks |
|---|---|
| Package Dimensions | 13.15 X 10 X 4.18 Inches; 6 Pounds |
| Form | Bites |
| Size | 4 Ounce (pack Of 24) |
| Product | Dried Fruit & Vegetable |
| Calories per Serving | 80 |
| Flavor | Cherry Mixed Fruit In 100% Juice |
| Calories per 100 g/mL | 80 |
| Units | 24 Count |
| Brand | Unbranded |
| Specialty | All Natural,gluten Free,naturally,no Added Sugar |
| Food Aisle | Pantry |
| Type | Mixed Fruits |
| Number Of Pieces | 24 |
| Number in Pack | 24 |
| Item Form | Bites |
| Style | In 100% Juice |
| Food Specifications | Gluten Free, Dairy Free, All Natural, No Added Sugar |
| Course | Snacks |
| Unit Quantity | 4 oz |
| Serving Size | 4 oz |
| Number of Servings | 24 |
| Item Weight | 6 lb |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Convenient 100% Juice Cherry Mixed Fruit Cups, 4oz - 24 Count, Healthy Snacking. Condition: New, Made in United States. Listed at 41.99 USD. FRUIT YOUR WAY: Discover our variety of fruit options including In Juice, No Sugar Added, Gel, Parfait, and Coconut Water lines. CONVENIENT AND EASY PREP: Say goodbye to tedious food preparation! Style: In 100% Juice Unit Quantity: 4 oz Food Specifications: Dairy Free,Gluten Free,All Natural,No Added Sugar Product: Dried Fruit & Vegetable.