| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Gray |
| Item Height | 9.45 in |
| Item Length | 33.46 in |
| Item Width | 30.31 in |
| Type | sofa |
| Upholstery Fabric | Metal |
| Year Manufactured | 2025 |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
Check the listing for details. Convertible Fold-Out Double Sofa Bed, 18 Sections Adjustable. Color: Gray, Condition: New. Listed at 358.00 USD. 18 sections adjustable: this sofa can be adjusted to 18 different positions. One position is sitting and the other is lying. You can adjust the position at will. The folding mattress sofa can not only be a sofa, but also a bed.