| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Shower Shelf |
| Color | White |
| Item Height | 12.6 in |
| Material | Plastic |
| Features | Rust Resistant |
| Item Length | 27.2 in |
| Room | Bathroom |
| Item Width | 4.3 in |
Check the listing for details. Convertible Shower Caddy 2 Tier Organizer Rust Resistant W/ Accessory Hooks US. Color: White, Condition: New. Listed at 20.60 USD. Its convertible design allows you to hand the caddy over the showerhead or hanging from the shower pole. Extra-wide shelves add to storage space in the shower. 2 Way Convertible Shower Caddy in White.