| * Feature * | Nice and Practical, High Quality Packaging |
|---|---|
| ❤️Features | Durable Material |
| Tips~ | ❤️ Welcome to our store |
| Shape | Rectangular |
| Process | Spray Painting |
| Backrest Adjustable Gears | 5 |
| Load-bearing Capacity | 130kg/286.6 lbs |
| Bed Size(W*H) | 68*190cm/26.8*74.8in |
| Brand | Unbranded |
| Color | Green |
| Item Height | 83 cm |
| Item Length | 68 cm |
| Item Width | 72 cm |
| Type | Sofa Bed |
| Upholstery Fabric | Iron, Sponge, Technology Flannelette |
| Style | Modern |
| Frame Material | Iron, Sponge, Technology Flannelette |
Check the listing for details. Convertible Sofa Bed with Adjustable Backrest and Stylish Design. Color: Green, Condition: New. Listed at 151.43 USD. Thoughtful Features: Concealed zippers at the back hide the support legs, enhancing the sofa's aesthetic. This design maximizes space utilization in any room. This versatile sofa bed is designed to enhance your living experience with comfort and convenience.