| Model | 120pcs-white |
|---|---|
| Color | White |
| Material | Cardboard |
| Item Length | 4 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Cookie & Pastry Box |
| Unit Type | Unit |
| Capacity | 40 Cubic Inches |
| Item Height | 2.5 in |
| Number in Pack | 120 |
| Item Width | 4 in |
Check the listing for details. Cookie Boxes W/ Window 120 Pack Cardboard Bakery Gift Containers Parties New. Color: White, Condition: New. Listed at 29.43 USD. QUALITY PAPERBOARD: Made of high-grade paperboard, these strawberry boxes are strong and sturdy, and are very suitable for carrying and displaying. WIDELY APPLICATIONS: Not only suitable for baked goods, but also a good choice as party gift boxes; The small box is full of blessings.