| Autographed | No |
|---|---|
| Number of Compartments | 1 |
| Compatible Card Size | Standard |
| Character | Milkyway Cookie |
| Color | Multicolor (Purple, Blue, Pastel) |
| Material | Polypropylene (Plastic) |
| Year Manufactured | 2025 |
| Age Level | 12+ |
| Item Length | 7.5 cm |
| TV Show | Cookie Run: Braverse |
| Vintage | No |
| Brand | Devsisters |
| Type | Deck Case |
| Game | Cookie Run Trading Card Game |
| Language | Korean |
| Fastening | Flap |
| Card Capacity | Up to 200 Cards (or two 60-card decks) |
| Item Height | 10 cm |
| Features | Official Merchandise, Card Storage, Portable, Durable, Cute Desig |
| Country of Origin | South Korea (Republic of Korea) |
| Item Width | 7.5 cm |
Check the listing for details. Cookie Run Milkyway Cookie Deck Case Dream Train Official MD. Color: Multicolor (Purple, Blue, Pastel), Condition: New, Made in South Korea (Republic of Korea). Listed at 28.00 USD. ✨ Kakao Friends – Cookie Run: Milkyway Cookie Deck Case [Dream Train] Official MD ✨. Keep your trading cards safe in style with thisMilkyway Cookie Deck Case from. Cookie Run: Braverse ! A great collectible for Cookie Run fans and a must-have for any trading card enthusiast!