| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Shape | Round |
| Type of Oven | Pizza |
| Color | Silver |
| Item Diameter | 11 inches |
| Material | Aluminum |
| MPN | n/a |
| Item Length | 11 in |
| Item Depth | 1/2 inch |
| Brand | Cooking Concepts |
| Type | Baking Tray |
| Item Height | 11 in |
| Surface Coating | Stainless Steel |
| Item Width | 11 in |
Check the listing for details. Cooking Concepts 12 Inch Pizza Pan. Color: Silver, Condition: New. Listed at 7.00 USD. Cooking Concepts 12 Inch Pizza Pan. Even heating for golden brown baking results. Hand wash only I offer combined shipping with more purchases from my site, creating a discount for shipping fees. Thank you and have a great day!