| Return postage will be paid by | Buyer |
|---|---|
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| After receiving the item, your buyer should cancel the purchase within | 14 days |
| Shape | Rectangle |
| Colour | Gold |
| Country/Region of Manufacture | United Kingdom |
| Item Width | 33 cm |
| Heat Resistance | 260°C |
| Type | Baking Tray |
| Features | Dishwasher Safe |
| Item Length | 40 cm |
| Brand | toastabags |
Check the listing for details. COOKING LINER 33x40cm - Reusable - Non-stick - For fat free cooking.. Condition: New. Listed at 1.89 USD. cooking liner Allows you to cook WITHOUT fats or oils for a much healthier diet! Size: 33 x 40cm - cut to fit your baking / roasting tray USE For: oven baking - grilling - cake baking - roasting and more reuseable - simply wipe clean non stick - no need for added fats oven, dishwasher, microwave and freezer proofMade with care by us in the UK Visit our Ebay shop for more Kitchen Accessories designed to make your life easier and healthier! IT SIMPLY WORKS! OUR PROMISE We are the manufacturers of toastabags®. We are based in the UK and make all our products. Therefore you are guaranteed quality of product and service. If you have any queries please feel free to contact us on our Customer Care line on 01684 574797