| Please Note | Delivery from the nearest warehouse in USA |
|---|---|
| 📢Highlights🙌 | high performance🔥reliable quality🔥good stability |
| Tips~ | If you have any questions,please feel free to contact us!!! |
| ❤️Features | Fast shipping from US Warehouse |
| Year Manufactured | 2022 |
| Features | Portable |
| Item Weight | 23 kg |
| Timer Control | Yes |
| Tank Capacity | less than 10L |
| Item Height | 46cm |
| Color | White |
| Item Depth | 32cm |
| Application | Industrial |
| Item Width | 50cm |
| Humidification Method | Atomizer |
| Voltage | 110 V |
| Model | Ultrasonic Humidifier Atomizer |
| Type | Agricultural Ultrasonic Humidifier |
| shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| Brand | Unbranded |
| ✨Shipping Notice | Fast delivery from USA warehouse |
| 😊Please Note | Shipment within 1 working day |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
Check the listing for details. Cool Fog Maker Machine Ultrasonic Humidifier Commercial Industrial Continuous. Color: White, Condition: New. Listed at 366.77 USD.