| Wine Bottle Capacity | 5 |
|---|---|
| Color | White |
| Material | Steel |
| Item Depth | 10 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Hinges |
| Capacity | 10 qt |
| Item Height | 10 in |
| 物品状况 | 全新: A brand-new,unused,unopened,undamaged item in its original pa |
| Features | Bottle Opener |
| Can Capacity | 4 |
| Number of Wheels | 4 |
| Item Width | 10 in |
| Item Weight | 5 lb |
| UPC | Dose not apply |
Check the listing for details. Cooler Hinges and Screws Set, Replacement Plastic Hinges & Screws, 4 Pack. Color: White, Condition: New. Listed at 8.95 USD. Excellent Quality:Our cooler plastic hinges are made of high-quality materials which are waterproof, odorless and will. Included Components 4 plastic hinges and 16 screws. What You Get: The cooler accessories set include 4 hinges and 16 screws.