| Brand | Cooler Shock |
|---|---|
| Type | Cooling Container |
| Item Height | 10 in |
| Color | Gray |
| Theme | Food & Drink |
| Features | Stackable, Reusable |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 1.5" |
| Item Width | 13 in |
| UPC | 0854850006343 |
Check the listing for details. Cooler Shock Hard Ice Packs 3 Pack Reusable Cooler Inserts 48hr Cooling. Color: Gray, Condition: New. Listed at 41.00 USD. Freeze before use. Cooler Shock. • Long-lasting cooling power. • Instruction sheet included. • Can keep coolers cold up to 48 hours depending on conditions. • Marked as “This is a set – do not separate”.