| All returns accepted | Returns Accepted |
|---|---|
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Return shipping will be paid by | Seller |
| Brand | Cooper Crouse-Hinds |
| Screen Size | 18 in |
| Item Height | 18 in |
| Item Width | 18 in |
| Brief Description | Cooper Crouse-Hinds TP618 |
| Quantity Listed | 1 |
| ELVESsupply Warehouse | United States |
| Model | TP618 |
| Type | Crouse Hinds |
| EAN GTIN-13 | 0786189106183 |
| ELVESupply Search SKU | 3663692 |
| Authorized | Fully Authorized |
| BrandMPN | CooperCrouseHindsTP618 |
| Brand & Manufacturer Part Number | Cooper Crouse-Hinds TP618 |
| Manufacturer Warranty | Full Manufacturer Warranty |
| GTIN-14 | 00786189106183 |
| MPN | TP618 |
| UPC | 786189106183 |
Check the listing for details. Cooper Crouse-Hinds TP618 Raised 1/8" (6) (one toggle switch)Utility box cover.. Condition: New. Listed at 9.99 USD. Cooper Crouse-Hinds TP618 Raised 1/8"(one toggle switch) Utility box cover. 6 pieces. Made in USA. Satisfaction guaranteed.