| Color | White/Red |
|---|---|
| Material | Faux Leather |
| Item Length | 7 in |
| To Fit | Glasses, Sunglasses |
| Brand | Cooperstown Dreams Park |
| Personalize | No |
| Type | Hard Case |
| Department | Unisex |
| Item Height | 2.5 in |
| Theme | Baseball |
| Features | Dustproof, Hook, Lightweight, Portable |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 3 in |
Check the listing for details. Cooperstown Dreams Park Hard Shell Glasses/Sunglasses Case. Color: White/Red, Condition: Used, Made in China. Listed at 15.00 USD. Cooperstown baseball themed hard glasses/sunglasses case.