| Brand | Copper Chef |
|---|---|
| Number of Items in Set | One Piece |
| Type | Loaf Pan |
| Shape | Rectangle |
| Color | Brown |
| Material | Copper |
| Features | Easy Clean, Non-Stick |
| Item Length | 9 in |
| Item Depth | 3 in |
| Surface Coating | Non-Stick |
| Item Width | 5 in |
Check the listing for details. Copper Chef Diamond Bakeware 9x5 Loaf Pan Non Stick. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 10.98 USD. The Copper Chef Diamond Bakeware 9x5 Loaf Pan is a high-quality baking pan designed for making loaves of bread or cakes. Made of durable copper material with a non-stick coating, this rectangular pan features a brown color and dimensions of 9 inches in length, 5 inches in width, and 3 inches in depth. Thanks for looking and check out my other auctions. I would consider volume discount and combining shipping on multiple orders.