| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Shape | Round |
| Item Height | 2" |
| Material | Copper |
| Type of Oven | Pizza |
| Type | Baking Tray |
| Color | Brown |
| Item Length | 12 in |
| Brand | Copper Chef |
| Item Diameter | 12" |
Check the listing for details. COPPER CHEF PIZZA PAN. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 14.99 USD. Product Description:Double-Sided Pizza Pan: Great for making any kind of pizza •Pizza/Crisper Screen: Make crispy thin-crust pizza or air-fried food •Springform Wall: Perfect for deep-dish pizza •Also great for French fries, chicken fingers & desserts XL Family-Size 4-in-1 Set makes super crunchy, extra crispy thin crust, stuffed crust, regular crust, Chicago-style deep dish, and more—right at home. Or, make your favorite fried foods. Air Crisp Technology allows heat to circulate around all 360° of your pizza crust and favorite fried foods. You get an even, all-over crisp with no oil required! Good Used Condition.