| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Brand | Saturn |
| Metal/Alloy Type | Copper |
| MPN | CUSHEET1/32X4X8 |
| Item Type | Metal Sheet |
| Sheet/Flat Stock Thickness | 1/32 in |
| Sheet/Flat Stock Width | 4 in |
| Sheet/Flat Stock Length | 8 in |
Check the listing for details. Copper Sheet Alloy 110 1/32" X 4" X 8". Condition: New, Made in United States. Listed at 12.00 USD. COPPER TUNGSTEN. Copper Sheet Alloy 110. PURE TUNGSTEN. SILVER TUNGSTEN. COPPER ALLOY 102. BRASS ALLOY 260. Square Bars. Item may have surface scratches/blemishes.