| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Stecksstore |
| Model | 20054-38 |
| Type | Roller Buckle |
| Material | Metal |
| MPN | 20054-38 |
| Shape | Square/Rectangle |
| Size | 5/8 " |
| Strap Size | 5/8" (1.6 cm) |
| Outside Length | 1" (2.5 cm) |
| Outside Width | 7/8" (2.2 cm) |
Check the listing for details. Copper Stone Platted Buckle Roller Bar 5/8" 20054-38. Condition: New. Listed at 1.19 USD. This buckle will work with any belt or strap 5/8" or smaller. It is finished in copper stone and has industrial all purpose feel.Dimensions:Strap Size 5/8" (1.6 cm)Outside Length 1" (2.5 cm)Outside Width 7/8" (2.2 cm)