| Brand | C4 / Cellucor |
|---|---|
| Active Ingredients | Citric Acid, malic acid, natural & |
| Type | Health & Beauty > Vitamins & Lifestyle Supplements > Sports Suppl |
| Formulation | Powder |
| Ingredients | Citric Acid, malic acid, natural & |
| MPN | CLL13561 |
| Flavor | Fruit Punch |
| Features | Health & Beauty |
| Dosage | 11.5 oz (325 g) |
| Expiration Date | 08/01/2026 |
| Volume | 11.5 oz (325 g) |
| Package Quantity | 11.5 oz |
| Product | Creatine |
| UPC | 842595135619 |
Check the listing for details. Creatine COR-Performance®, Fruit Punch, 11.5 oz (325 g). Condition: New. Listed at 27.76 USD. Naturally & Artificially Flavored Increases Strength^ Lean Muscle Mass^ Strength^ Performance Muscular Endurance^ Excellent Mixability Recovery^ Micronized Creatine Dietary Supplement COR-Performance® Creatine is the tried-and-true supplement known for building lean muscle mass—now with an extra kick of deliciousness! Make enhancing your performance easier and enjoyable than ever with refreshing new flavors. In addition to 5g of Creatine Monohydrate, each serving also delivers excellent mixability and absorption. ^in combination with resistance training.