| Brand | C4 / Cellucor |
|---|---|
| Active Ingredients | Malic acid, citric acid, natural & |
| Type | Health & Beauty > Vitamins & Lifestyle Supplements > Sports Suppl |
| Formulation | Powder |
| Ingredients | Malic acid, citric acid, natural & |
| MPN | CLL13766 |
| Flavor | Cherry |
| Features | Health & Beauty |
| Dosage | 11.3 oz (321 g) |
| Volume | 11.3 oz (321 g) |
| Expiration Date | 05/31/2027 |
| Package Quantity | 11.3 oz |
| Product | Creatine |
| UPC | 842595137668 |
Check the listing for details. COR-Performance® Creatine, Jolly Rancher, Cherry, 11.3 oz (321 g). Condition: New. Listed at 27.76 USD. Naturally & Artificially Flavored Increases Strength^ Lean Muscle Mass^ Strength^ Performance^ Muscular Endurance^ Excellent Mixability Recovery^ Micronized Creatine Dietary Supplement Unwrap next-level results with the tried-and-true supplement known for building lean muscle mass—now available in mouthwatering JOLLY RANCHER flavors! Each delicious scoop packs 5g of micronized Creatine Monohydrate for excellent mixability and absorption to make enhancing your performance more enjoyable than ever. ^In combination with resistance training.