| Title | Cord in Dispenser Box 50.0 m White |
|---|---|
| Release Date | 08/23/2017 |
| Item Height | 85mm |
| Item Width | 85mm |
| Item Weight | 80g |
| Brand | keine Marke |
| Item Length | 90mm |
| Type | Industrial & Scientific |
| Dimensions | 9 x 8.5 x 8.5 cm; 80 Grams |
| MPN | BISS_17411 |
| Batteries | No |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4066300251036 |
Check the listing for details. Cord in Dispenser Box 50.0 m White. Condition: New, Made in UK. Listed at 17.59 USD. 31.7 mm, material: cotton, colour: natural/white, tear force approx. Weight: approx. 8.0 cm, height dispenser box approx. Batteries: No. MPN: BISS_17411. Type: Industrial & Scientific. Item Length: 90mm.