| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Does not apply |
| Model | Does not apply |
| Type | Does not apply |
| Features | Built-in caller ID,Speed dial,Volume control |
| Number of Handsets | 1 |
| Number of Lines | Single Line |
| Returnable | 90-Day |
| Telephone Design | Slimline |
| Transmission Type | Digital |
| Manufacturer Warranty | ONE YEAR |
| Product Depth (in) | 4.29 in |
| Product Height (in) | 8.39 in |
| Product Width (in) | 3.27 in |
Check the listing for details. Corded Trimline Phone with Caller ID, White. Condition: New. Listed at 24.74 USD. Built with caller ID, flash, redial, and mute featuresCan be fixed on walls or desksUser-friendly design offers ease of use Stay in touch with your friends and family by using this stylish phone from AT&T. The Corded Trimline Phone from ATT features Caller ID, 13 number memory, flash, redial and mute. Plus, the TR1909W is user friendly with a light up keypad and a desk or wall mountable design.Call waiting and caller ID80 name and number caller ID history13 number memoryDisplay dialMute/flashLast number redialsRinger volume controlDesk and wall mountable