| Styles | A |
|---|---|
| Energy Star | Not Compliant |
| Item Height | 3 cm |
| Features | Powerful Performance |
| Item Width | 6 cm |
| EC Range | A - G |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Item Depth | 12 cm |
| Type | Electric Blower |
| Model | Violent handheld fan |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Cordless Compact blower Designed to Handle Dust Snow with Ease Anywhere. Color: Black, Condition: New. Listed at 27.17 USD. Cordless Convenience: With its cordless design, you can maneuver freely without being tethered to a power outlet, providing you with greater flexibility and ease of use in various settings. 1 Violent handheld fan.