| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Package Contents | 1X engraving machine 1XCharging cable 1X2.35 handle post 2XHarden |
| Part Name | Electric engraving pen |
| Material | Metal |
| Size | 16*124mm |
| Color | Silver + Green |
| Voltage | 3.6V |
| Power | 25W |
| Application | engraving |
| Speed | 5000-25000r/min |
Check the listing for details. Cordless Electric Rotary Tool Application Package Content Engraving Machine. Color: Silver + Green, Condition: New. Listed at 30.72 USD. Variable Speed: The cordless electric for mini drill grinder engraving pen has a three-gear selection, allowing you to choose the appropriate speed for different occasions. This ensures easier and more professional results for your projects.