| MPN | GLOBALIND-B68569 |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 9.5 in |
| Item Width | 9.5 in |
| Item Height | 9.5 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Cube Cardboard Corrugated Boxes, 5"L x 5"W x 5"H, Kraft - Pkg Qty 25. Color: secret, Condition: New. Listed at 36.01 USD. These cube boxes disburse product weight evenly for easier stacking. Features: Use these popular size cube boxes to package cylindrical, round or odd shaped products Manufactured from 200#/ECT-32 kraft corrugated Sold and shipped flat in bundle quantities of 25 The dimensions provided are the inside dimensions of the product For help selecting the right box, click the BROCHURE tab below. See More Details