| UPC | 0852811008580 |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Programs | Weight Loss, Fat Burning, Quick Start |
| Usage | Home Use |
| Number of Programs | 8 |
| Color | Black |
| MPN | F3B2GRNBASE |
| Item Length | 22 in |
| Brand | Cubii |
| Type | Floor Elliptical |
| Measurement Provided | Calories |
| Item Height | 10.9 in |
| Model | JR2 |
| Features | Cordless, Calorie Monitor, RPM, LCD-Display |
| Sport/Activity | Gym & Training |
| Item Width | 13.6 in |
| Item Weight | 10.55 kg |
Check the listing for details. CUBII F3B2 UNDER DESK EXERCISE WORK FROM HOME CARDIO ELLIPTICAL - Scratch & Dent. Color: Black, Condition: Used. Listed at 129.38 USD. This will not impair use of the device. Product Details. • Adjustable Tension.