| Shape | Rectangular |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Custom Bundle | No |
| Color | Silver |
| Material | Iron |
| Brand | CucinaPro |
| Type | Pizzelle Waffle Maker |
| Capacity | 4 |
| Energy Star | Not Compliant |
| Manufacturer Warranty | None |
| Voltage | 120 V |
| Model | 220-05P |
| Features | Non-Stick |
| Components Included | Handle |
| Item Width | 5.5 in |
| Power | 750 W |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. CucinaPro Pizzelle Baker, Waffle Iron Cookie Maker. Color: Silver, Condition: Used, Made in China. Listed at 39.99 USD.