| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | CUESOUL |
| Dart Barrel Weight | 16g |
| Dart Tip | Soft Tip Darts |
| Whole Piece Weight | 18g |
| Come With | Slim Dart Case |
| Dart Shaft | Aluminium Dart Shaft |
| Dart Barrel Diameter(Max) | 7.5mm |
| Dart Barrel Lenght | 55mm |
| MPN | Does not apply |
| UPC | Does not apply |
Check the listing for details. CUESOUL Soft Tip Darts 16g Plastic Tip Dart Set with Slim Dart Case-080. Condition: New. Listed at 23.49 USD. CUESOUL,Professional in darts We do evey effort to find the best and create more and more surprise in darts CUESOUL Darts Machining Center: 24000RPM,21 Tool Magazine ,Automatic Tool Changer All can be test to the best with CUESOUL Darts Innovation Lab,detailed Machining,offer professinal and super grip Features: Dart Barrel Weight:16g The whole piece weight 18 grams (include the point,shaft and flights) Detail: 1.The grooved dart barrel is designed with nice grip to improve your accuracy and targeting. 2.Dart Set with Accessories: 2 set Aluminous material dart shafts 2 set cuesoul dart flights 3.Package with Slim Case