| UPC | 0086279096128 |
|---|---|
| Number of Burners | 1 |
| Power Source | Electric |
| Color | Silver |
| MPN | CB-30P1 |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Cuisinart |
| Type | Burner |
| Item Height | 2.5 in |
| Model | CB-30 |
| Item Width | 11 in |
| Item Weight | 8.2 lbs |
| Power | 1300 W |
| Number of Settings/Programs | 6 |
Check the listing for details. Cuisinart CB-30 Cast Iron Single Burner Stainless Steel w Manual Control Dial. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 33.00 USD. EUC… tested