| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Number of Cups | 12 |
| Coffee Type | Whole Beans |
| Color | Silver |
| Brewing Time | 5 min |
| MPN | DGB625C |
| Item Depth | 12 in |
| Bean/Coffee Capacity | 12 cups |
| Brand | Cuisinart |
| Type | Bean-to-Cup Coffee Machine |
| Item Height | 16 in |
| Model | DGB-625 |
| Components Included | Coffee Grinder |
| Item Width | 10 in |
Check the listing for details. Cuisinart DGB-625 Automatic Grind & Brew 12-Cup Coffee Maker. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 28.87 USD. This is a Cuisinart DGB-625 Automatic Grind & Brew 12-Cup Coffee Maker. It is in good preowned condition, it does show some wearwhere the coffee pot sits. Photos are of actual item you will receive. Please consider them as part of description. Items come from smoke and pet free home. Please message with any questions. We do offer combined shipping. Total cost will be based on weight and destination. Ask us for a price quote.