| MPN | WAF-F40 |
|---|---|
| Brand | Cuisinart |
| Model | WAF-F40 |
| Voltage | 120 |
| Features | See below |
| Item Width | 9.75" |
| Item Height | 9.3" |
| Item Weight | 10.3 lbs |
| Power Source | Electric (AC) |
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| UPC | 086279245380 |
Check the listing for details. Cuisinart Double Belgian Waffle Maker. Condition: New. Listed at 167.95 USD. What’s better than a perfectly baked, golden brown Belgian waffle?. Nonstick coated waffle grids. Audio beep tones signal when waffle is ready. Bakes two Belgian waffles at once.