| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| California Prop 65 Warning | Nil |
| MPN | Does Not Apply |
| Department | Adults |
| Personalize | No |
| Item Width | 1 in |
| Unit Type | lb |
| Item Length | 9 in |
| Item Height | 9 in |
| Occasion | Casual |
| Vintage | No |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Origin | Unknown |
| Material | Synthetic |
| Customized | No |
| Orientation | Vertical |
| Item Weight | 2 lb |
| Additional Parts Required | No |
| Unit Quantity | 1 |
| Brand | Unbranded |
| Style | Art Deco |
| Color | Multicolor |
| Room | Living Room |
| Theme | Nautical |
| Character Family | Angel |
| Type | Lighthouse Figurine |
Check the listing for details. Cape Lookout Resin Mold Lighthouse Figurine Free Standing Wall Decor. Color: Multicolor, Condition: Used. Listed at 24.99 USD. Previously owned in good condition Cape Lookout Resin Mold Lighthouse Figurine Free Standing Wall Decor