| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Color | White |
| MPN | MM-2M |
| Material | Plastic |
| Item Depth | Less Than 10 in |
| Brand | Cuisinart |
| Type | Push Function |
| Item Height | 7 in |
| Making Method | 240 W Max |
| Model | MM-2M |
| Features | Electric |
| Components Included | Container |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 2 lb |
Check the listing for details. Cuisinart Mini-Mate Food Chopper Grinder MM-2M - Tested & Working MM2M. Color: White, Condition: Used, Made in China. Listed at 24.08 USD. Texted / works