| Brand | Cuisinart |
|---|---|
| Type | Mini Food Processor |
| Power Source | Electric |
| Color | Silver |
| Voltage | 120 V |
| Model | DLC-2A |
| MPN | DLC-2A |
| Number of Speeds | 2 |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Motor Base |
Check the listing for details. Cuisinart Mini-Prep Plus Food Processor Chopper DLC-2A Motor BASE ONLY Working. Color: Silver, Condition: Open box. Listed at 3.30 USD. Cuisinart Mini-Prep Plus Food Processor Chopper DLC-2A Motor BASE ONLY Working. Shipped with USPS Ground Advantage.