| Brand | Cuisinart |
|---|---|
| Type | Full-Size Food Processor |
| Capacity | 7 cup |
| Color | White |
| Item Height | 4 in |
| Item Diameter | 2 in |
| Model | Cuisinart DLC-120B |
| MPN | DLC-120B |
| Material | Plastic |
| Components Included | Pusher |
| Number of Items | 1 |
| Item Weight | 2 oz |
Check the listing for details. Cuisinart PUSHER ONLY DLC-120B for DLC-10 Plus Food Processor. Color: White, Condition: Used. Listed at 6.99 USD. Cuisinart PUSHER ONLY DLC-120B for DLC-10 Plus Food Processor. Condition is Used. Shipped with USPS Ground Advantage.