| Brand | NO BRAND |
|---|---|
| Country | Japan |
| California Prop 65 Warning | Not specified |
| Clamp Diameter | 31.7mm |
| Color | Not specified |
| Compatible Bike Type | Not specified |
| Compatible Brand | Not specified |
| Compatible Model | Not specified |
| Country of Origin | Not specified |
| Handlebar Type | Standard |
| Item Height | Not specified |
| Item Length | 420mm |
| Item Weight | approx. 214g |
| Item Width | Not specified |
| MPN | Not specified |
| Material | Not specified |
| Model | Not specified |
| Number of Items | 1 |
| Part Type | Handlebar |
| Set Includes | 1 Handlebar |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Piece |
| UPC | NA |
Check the listing for details. Da Presa Hlebar 31.7mm 420mm. Color: Not specified, Condition: Used, Made in Not specified. Listed at 145.99 USD. Jp_title: Handlebar 31.7mm x 420mm, approx. 214g, Used. C:Item Length: 420mm. ✅ 100% Authentic – Directly sourced from Japan. High-Quality Product from Japan. Country Japan. C:Unit Type: Piece. C:Unit Quantity: 1.