| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | VIALU |
| Type | Refrigerator Defrost Sensor |
| Set Includes | Refrigerator Defrost Sensor |
| Power Source | Electrical |
| Model | DA32-00006W |
| Color | Clear |
| Installation | Freestanding |
| Suitable For | Washer and Dryer |
| Capacity | More than 25 lb |
| Compatible Brand | For Samsung |
| Compatible Model | DA32-00006W |
| MPN | DA32-00006W |
| Number of Items in Set | 1 |
| Material | Glass |
| Country/Region of Manufacture | China |
| California Prop 65 Warning | WARNING: This product contains chemicals known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information, go to www.P65Warnings.ca.gov. |
Check the listing for details. DA32-00006W AP4136842 PS4138594 (4 pack). Color: Clear, Condition: New. Listed at 9.95 USD. Free DOMESTIC ShippingPEACE OF MIND ASSUREDwhy shop with us?INTERNATIONAL ShippingSAVE UP TO 40% OFF RETAILMenuCategoriesRefrigerator PartsMicrowave PartsRange/Oven PartsDishwashersWasher/Dryer PartsOthers Replaces the following part numbers:Part Number DA32-10104N replaces DA32-00006W, DA32-00006U, DA32-00006B, DA32-00006C, DA32-00006D, DA32-00006L, DA32-00006M, B002QCAYKG. Note that appliance parts can look similar in many ways. If you're not sure whether or not a parts you're ordering fits your model, please email us BEFORE you order. Include your Model number and Serial number. We can verify the part will fit your model.About UsTerms & Conditions Store Policies Copyright © 2021 Luna Parts