| Brand | Marc Jacobs |
|---|---|
| Type | Makeup Bag |
| Color | Multicolor |
| Item Height | 5 in |
| Features | Zipper |
| Item Length | 7 in |
| Item Width | 2 in |
| UPC | 3614224095994 |
Check the listing for details. Daisy Marc Jacobs Leopard Print Cosmetic Bag Clutch Zip NEW. Color: Multicolor, Condition: New with tags. Listed at 14.95 USD. Daisy Marc Jacobs Textured Straw Cosmetic Bag Clutch Zip NEW.