| Brand | DAIWA |
|---|---|
| Fishing Type | Saltwater Fishing |
| Item Length | 2.4m |
| Number of Pieces | 2 |
| Stored Length | 125cm |
| Item Weight | 112g |
| Tenya Weight (No.) | 1–12 |
| UPC | 4550133345791 |
Check the listing for details. Daiwa 24 KOHGA TENYAGAME M-240-K Spinning Rod. Condition: New. Listed at 239.99 USD. The refined aesthetics combine silver and pink double-anodized accents and a distinctive KOHGA emblem that radiates quality. Su diseño elegante combina tonos plateados y rosados con un emblema KOHGA distintivo que refleja calidad.