| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Light Color | Yellow |
| Power Source | AC-Powered |
| Color | Yellow |
| MPN | 5004SQ-CC |
| Item Length | 4.5 in |
| Brand | dals |
| Series | Excel |
| Type | LED |
| Item Height | 1/2 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Square Recessed Light |
| Light Type | LED |
| Features | Panel |
| Power | 11W |
| Item Weight | China |
| Item Width | 4.5 in |
Check the listing for details. DALS Lighting 5004SQ-CC 4” Essential Panel Square Recessed Light. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 15.00 USD. DALS Lighting 5004SQ-CC 4” Essential Panel Square Recessed Light.