| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | Scrub Daddy |
| Type | All-Purpose |
| Number in Pack | 2 |
| Color | Gray |
| Item Height | 18.4 cm |
| Model | Damp Duster Towels V1 |
| Theme | Scrub Daddy |
| Item Length | 16.5 cm |
| Item Weight | 2.1 oz |
| UPC | 810044133943 |
Check the listing for details. Damp Duster Towel Scrub Daddy 2 Pack. Color: Gray, Condition: New, Made in China. Listed at 14.11 USD. Damp Duster Towel Scrub Daddy 2 Pack. Condition is New. Shipped with USPS Ground Advantage.