| Brand | WUPYI |
|---|---|
| * Feature * | Stable characteristic,High reliability |
| OE/OEM Part Number | M847D |
| Color | Silver |
| Type | Two-wire Motor |
| Voltage | 24 VAC +/- 10%, 60 Hz, 0.36A |
| Speed Stroke | Motor Driven 30 sec./Spring Return 6 sec. |
| Rotating Angle | 93.5º |
| Material | Iron, Plastic |
| Way of Use | Direct Replacement |
| Assembly Method | Closed |
| Gross Weight | 0.5kg/1.1lbs |
| Net Weight | 0.4kg/0.88lbs |
| Package Size | 11*11*7cm/4.33*4.33*2.76in |
Check the listing for details. Damper Actuator Motor, 2-Wire Damper Actuator, 2 Wire Spring Motor Actuator. Color: Silver, Condition: New. Listed at 52.71 USD. Welcome to my store!!!.