| Brand | Yamaha |
|---|---|
| Number of Mic Inputs | 16 |
| Type | Dan Dugan MY16 |
| Number of Channels | 16 |
| Item Height | 12" |
| Model | Dan Dugan Sound Design Dugan-MY16 |
| Item Depth | 12" |
| Number of Buses | 0 |
| Item Width | 12" |
| Item Weight | 1 lb |
Check the listing for details. Dan Dugan Sound Design Dugan-MY16 Automatic Mixing Controller Card.. Condition: Open box. Listed at 589.00 USD. This item was tested in a Yamaha LS9 and is in perfect working order.