| Cable Length | 4 ft |
|---|---|
| UPC | 0067638020206 |
| Installation | Freestanding |
| Door Style | Compact |
| Color | White |
| MPN | DAR044A4WDD6, DAR044A4WDD-6 |
| Item Depth | 20.1-25 in |
| Brand | Danby |
| Number of Shelves | 3 |
| Type | Compact Fridge |
| Capacity | 1-5 ft³ |
| Defrost Method | Frost-Free/Automatic Defrost |
| Item Height | Less Than 50 in |
| Model | DAR044A4WDD-6 |
| Number of Doors | 1 |
| Features | Frost Free |
| Item Width | 20.68 in, Less Than 25 in |
Check the listing for details. Danby Dar044a4wdd6 4.4 cu.ft. Compact Refrigerator (-20 Celsius degree)- White. Color: White, Condition: Used. Listed at 50.00 USD.