| MPN | BZ-eBay02-DZTJHM017MS |
|---|---|
| Year Manufactured | 2025 |
| Item Length | 23.6 in |
| Additional Parts Required | No |
| Department | Adults |
| Number of Shelves | 1 |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 27.5 in |
| Style | Modern |
| Number of Doors | 2 |
| Features | Undersink |
| Room | Bathroom |
| Finish | Lacquer |
| Item Width | 12.2 in |
| Color | Brown |
| Material | Bamboo |
| California Prop 65 Warning | None |
| Brand | Danrelax |
| Mounting | Free Standing |
| Type | Bathroom Vanity |
| Number of Drawers | 0 |
| Assembly Required | Yes |
| Model | DZTJHM017MS |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Weight | 6.7 kg |
| Product Line | Undersink Storage |
| UPC | 764008827921 |
Check the listing for details. Danrelax 24" Bamboo Pedestal Under Sink Storage Vanity Cabinet, Adjustable Shelf. Color: Brown, Condition: New. Listed at 79.99 USD.