| Shape | Dog |
|---|---|
| Size | Small |
| Color | Multicolor |
| Material | Porcelain |
| Item Length | 3 in |
| Subject | Dapper Scottish Terrier |
| Brand | Unbranded |
| Type | Trinket Box |
| Department | Adults, Teens, Girls |
| Item Height | 3 in |
| Style | Scottish |
| Features | Crystals, Magnetic |
| Closure Type | Magnetic |
| Finish | Jewelled |
| Item Width | 1 in |
Check the listing for details. Dapper Scottish Terrier Hinged Trinket Box Ring Holder Magnetic,Austrian Crystal. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 45.95 USD. Dapper Scottish Terrier Hinged Trinket Box Ring Holder Magnetic Closure Decorated With Austrian Crystals New! As pictured